Ağ Sızma ve Güvenlik


  Emel Erol-Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Bolu)--
 Emre Övünç-İzmir Ekonomi Üniversitesi(İzmir)--
 Ayşe Simge Özger-İzmir Ekonomi Üniversitesi(İzmir)--
 Hacer Nur Yanaral-Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)-Ktucec
 Selin KAMAŞ-İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmir)-employer
 Ahmet Kılıç-Ahi Evran Üniversitesi(Kırşehir)-Ahi evran üniversitesi eğitim fakültesi
 Oğuzcan Pamuk-Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmit-Kocaeli)-Bireysel
 Erol GUZOĞLU-Ankara Üniversitesi(Ankara)-Ankara Üniversitesi
 Faik GÜLER-Trakya Üniversitesi (Edirne)-Trakya Üniversitesi
 BETÜL EZGİ Kula-Adnan Menderes Üniversitesi (Aydın)-Öğrenci 
 Büşra Erkan-Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmit-Kocaeli)-Bireysel
 Rüya Coşkun-Sakarya Üniversitesi(Sakarya-Adapazarı)-Sakarya Üniversitesi
 Gülden Altundaşar-Bahçeşehir Üniversitesi(İstanbul)-Bau
 Zuhal Albayrak-Bahçeşehir Üniversitesi(İstanbul)-Bahçeşehir üniversitesi
 Burak Atabay-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Akademik Bilişim 2016
 Muhammed Uğur ERCAN-Fırat Üniversitesi (Elazığ)-Öğrenci
 Mesut Güngör-İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmir)-İzmir Yüksek Teknoloji Ensitüsü
 Aydın Yakar-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)-Talya Bilisim
 Hüseyin  Ateş-Selçuk Üniversitesi (Konya)-milli egitim bakanligi
 Yusuf DİNÇ-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 Şafak  KAYRAN--Hava Harp Okulu
 Beytullah Altun-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)-TSK
 Gültekin Erdem-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)-Erdem Teknoloji
 Yunus Yılmaz-Özyeğin Üniversitesi (İstanbul)-innovera
 UMUT BAYĞUT-Çukurova Üniversitesi (Adana)-Çukurova Üniversitesi
 Erkan Günerhan-Kafkas Üniversitesi (Kars)-Kafkas Üniversite Uzaktan Eğitim merkezi
 Anıl Baran Yelken--Innovera
 Mustafa SEYHAN-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 ZEKERİYA KARTAL-Selçuk Üniversitesi (Konya)-koski genel müdürlüğü
 ANIL GÜZELYÜRÜR-Çukurova Üniversitesi (Adana)-ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
 FERHAT IŞIK-Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)-TSE
 adil güneş akbaş-Yeditepe Üniversitesi (İstanbul)-emo
 efraim yıldız-Muş Alparslan Üniversitesi(Muş)-Muş Alparslan Üniversitesi
 Mehmet Çövüt-Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)-Deniz Kuvvetleri K.lığı
 Merve Özdamar-Selçuk Üniversitesi (Konya)-Selçuk üniversitesi
 MUSTAFA FIRAT ÇAKIRÖZÜ-Uludağ Üniversitesi (Bursa)-Bilgi İşlem
 Nihat Karabulut--Melikşah Universitesi
 Oğuz Alkan-Muğla Üniversitesi(Muğla)-Muğla SıtkI Koçman Üni
 Hatice  Serinkan-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Üniversite
 Dilara Yalçın-Muğla Üniversitesi(Muğla)-muğla sıtkı koçman üniversitesi
 Tuğçe Bektaş-Ege Üniversitesi (İzmir)-Ege Üniversitesi
 Didem Öztürk-Marmara Üniversitesi (İstanbul)-marmara üniversitesi
 Fatma Ceylin Eser--Servergazi Günay Fen Lisesi
 Yasemin ersöz-İstanbul Teknik Üniversitesi(İstanbul)-İtü Bilgi İşlem daire başkanlığı
 Sevde Atik--Özel Servergazi Fen Lisesi
 Sema Tufan-Selçuk Üniversitesi (Konya)-AB2015
 Sultan Çoban-Adnan Menderes Üniversitesi (Aydın)-Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 
 Eylül Adıgüzel-Muğla Üniversitesi(Muğla)-MSKÜ Mühendislik Fakültesi
 Muhammet Eren Atala--Servergazi Fen Lisesi
 RUKİYE GÜLEÇ ER--servergazi eğitim kurumları
 Fadime Özhan-Pamukkale Üniversitesi (Denizli)-Pamukkale Üniversitesi
 Gülfem Dilemek-İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmir)-İYTE
 Murat Okan AFŞAR-Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)-Öğrenci
 Özge Onaç-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Süleyman Demirel Üniversitesi
 yunus türk-İzmir Katip Çelebi Üniversitesi(İzmir)-KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
 emel huraki--merkez yazılım a.ş.
 Sedat YEŞİL--Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
 Firdevs Çetinkaya-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Akademik Bilişim 2016
 Hüseyin AKYOL-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 Firdevs Şam-Fırat Üniversitesi (Elazığ)-you
 Ali Baran Özgül-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 Aslı başak  Civek -Hacettepe Üniversitesi (Ankara)-Hacettepe Üniversitesi
 Burhan Akbulut-Atılım Üniversitesi (Ankara)-Atılım Üniversitesi
 İpek Zehra Nur Birinci-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Üniversite
 ilknur bişirici-İnönü Üniversitesi (Malatya)-İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
 sena dumanoğlu-Ankara Üniversitesi(Ankara)-öğrenci
 Yasemin Ünsal-Kırıkkale Üniversitesi(Kırıkkale)-Üniversite
 ali can özkaya-Sakarya Üniversitesi(Sakarya-Adapazarı)-SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
 Kübra Teceren-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Üniversite
 Sinem Erol-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Üniversite
 SALİH TAŞDEMİR-İstanbul Üniversitesi(İstanbul)-trt
 Dilara Akdoğan-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Süleyman Demirel Üniversitesi
 Ahmet Zafer Sağlık--Hava Harp Okulu
 Kübra Gülünay-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Affen
 Yağmur Çetintaş-İstanbul Gelişim Üniversitesi(İstanbul)-İstanbul Gelişim Üniversitesi
 onuralp aslan-Cumhuriyet Üniversitesi (Sivas)-cumhuriyet üniversitesi
 Yasin GÜRGEN-Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Burdur)-Mehmet Akif Ersoy Universitesi
 Mustafa YILMAZ-Gaziantep Üniversitesi(Gaziantep)-Üniversite
 Sercan Çinar--Deniz Kuvvetleri Komutanlığı