GNU/Linux Sistem Yönetimine Giriş

  Kenan Subaşı-Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)-Ktucec
 Ömer Yazır-Fırat Üniversitesi (Elazığ)-yok
 Melike Topçu-Ege Üniversitesi (İzmir)-akademik bilişim
 Eyüp  Soykök-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 ORHAN GÜVENÇ-Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)-Akademik Bilişim
 Damla Kıyak-Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)-Ytu
 Çağla Ballı-Ankara Üniversitesi(Ankara)-Ankara Üniversitesi
 Ahmet ÖNGE-Afyon Kocatepe Üniversitesi(Afyon)-TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİ AŞ
 Murat Değirmenci-Gazi Üniversitesi (Ankara)-Teknik Destek
 ESENGÜL BAYAZİT-İnönü Üniversitesi (Malatya)-Akademik Bilişim 2016 Kurs 
 Sabri Karadeniz-Cumhuriyet Üniversitesi (Sivas)-Cumhuriyet Üniversitesi
 Nevzat Barut-Dumlupınar Üniversitesi (Kütahya)-Dumlupınar Üniversitesi
 FATİH  ADAŞ-Selçuk Üniversitesi (Konya)--
 OZAN TÜRCAN-Namık Kemal Üniversitesi(Tekirdağ)-IEEE NKU
 Ümit Öztürk--namık kemal üniversitesi
 Yavuz Gökhan Özdemir-Ankara Üniversitesi(Ankara)-Bilgi Koruma Merkezi
 Soner Civelek-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)-AB2016
 Seyit AKPANCAR-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-Süleyman Demirel Üniversitesi, Atabey Meslek Yüksekokulu
 FIRAT CAN SATICI-Pamukkale Üniversitesi (Denizli)-paü ieee öğrenci kolu
 Mustafa Akocak-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-AB2016
 ali teber-Namık Kemal Üniversitesi(Tekirdağ)-Namık Keamal Üniversitesi
 Tayfur Saraçoğlu-Dumlupınar Üniversitesi (Kütahya)-Dumlupınar Üniversitesi
 Çağlar  Akçay-Marmara Üniversitesi (İstanbul)-Edirne il milli eğitim müdürlüğü
 MUSTAFA ERGAN-Gazi Üniversitesi (Ankara)-Enerjisa
 Hüseyin ŞAHİNER--Çankırı Karatekin Üniversitesi
 Ahmet Doğukan Yıldıran--Yok
 ömer altay-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
 EMRE KAPICI--Erzincan Üniversitesi
 Emir Güleç-Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)-Necmettin Erbakan Üniversitesi
 KÜBRA  ÇEBİ--Erzincan Üniversitesi
 Erkut Tekeli-Çukurova Üniversitesi (Adana)-ÇÜ Kozan MYO
 serhat çarpışan-Karabuk Universitesi (Karabuk)-karabük üniversitesi
 TUĞRUL HASGÜL-Erciyes Üniversitesi (Kayseri)-TRT
 Bekir Ölmez-Erciyes Üniversitesi (Kayseri)-TRT
 Abdullah ÇALIŞKAN-Celâl Bayar Üniversitesi (Manisa)-Celal Bayar Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi
 hasan budak-Namık Kemal Üniversitesi(Tekirdağ)-nku ieee 
 Salih Uludağ-Yalova Üniversitesi (Yalova)-Dzkk
 harun yılmaz-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-üniversite
 ismail onur güven-Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)-üniversite
 Betül Ceyhan--Bilge Adam Bilgisayar Teknolojileri Akademisi
 Enes Yıldızhan-Fırat Üniversitesi (Elazığ)-TSK 
 Elif Mete-Erzincan Üniversitesi (Erzincan)-AB 2016
 İSMAİL ŞEKER-Sinop Üniversitesi (Sinop)-SİNOP ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI
 Emin Mastizada-İstanbul Teknik Üniversitesi(İstanbul)-pyninjas
 AHMET ÜLĞER--DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 Muhittin Arda Güven-Ege Üniversitesi (İzmir)-Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
 HAKAN ENGİN--DZKK
 Bahri  Tolunay-Atılım Üniversitesi (Ankara)-Türkiye Voleybol Federasyonu
 ETEM BAYOĞLU--DZKK
 Ali Haydar GÜMÜŞ -Gazi Üniversitesi (Ankara)-Çalışmıyorum
 Çağatay Tanyıldız-Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)-Yıldız Teknik Üniversitesi
 İsa TEMELCİ-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Eskişehir)-Kamu
 Seyit Ali ÖDEMİŞ-Dumlupınar Üniversitesi (Kütahya)-Dumlupınar Üniversitesi
 VOLKAN YARAMIŞ-Sakarya Üniversitesi(Sakarya-Adapazarı)-DENIZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 
 Gürsu Aşık-Karabuk Universitesi (Karabuk)-Özel Sektör
 Numan Kuzu--Kurs
 Servet Şatıroğlu-Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)-Karadeniz Teknik Üniversitesi
 Tunahan Dursun-Karabuk Universitesi (Karabuk)-Akademik Bilişim 2016
 Ali TAT--TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi
 Gülsen Tuna-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Turgut Özal Üniversitesi
 Tuba Nur Yıldız-Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)-Turgut özal üniversitesi
 HİKMET  ŞİRİN-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)-hava kuvvetleri 
 Ali ATAŞ---
 Abdurrahman Avcı-Selçuk Üniversitesi (Konya)-Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi
 Ömer Uluoğlu-Muğla Üniversitesi(Muğla)-Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
 Mert Burkay Karadeli-Yalova Üniversitesi (Yalova)-Üniversite
 Ahmet emre Çetin -Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)-Karadeniz Teknik Üniversitesi 
 Sıdal Othan--Boğaziçi Üniversitesi TETAM 
 Hatice Erdirik-Pamukkale Üniversitesi (Denizli)-Pamukkale Üniversitesi
 İrem Çelik -Pamukkale Üniversitesi (Denizli)-Pamukkale üniversitesi
 Şahin  Eğilmez-Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü(İzmit-Kocaeli)-Gebze Teknik Üniversitesi
 Hatice Güney-Ankara Üniversitesi(Ankara)-Ankara Üniversitesi
 Fatih Furkan İnciroğlu-Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)-Karadeniz Teknik Üniversitesi - Google Developer Group Trabzon
 DİLEK  BAŞKAYA-Ankara Üniversitesi(Ankara)-YOK
 Mehmet Adem Yıldız-Erzincan Üniversitesi (Erzincan)-Üniversite
 Robin Dimyanoğlu-Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)-Dokuz Eylül Üniversitesi
 Alper Biçer -Ege Üniversitesi (İzmir)-Bimar Bilgi İşlem Merkezi A.Ş.
 irem doğan-Ankara Üniversitesi(Ankara)-Ankara Üniversitesi
 Hüseyin AKSOY-Mevlana Üniversitesi(Konya)-Mevlana Üniversitesi
 Yusuf Alper Sarı--namık kemal üniversitesi
 Zafer BİNGÖL--Dijital Medya Servisleri
 Fatih Yılmaz-Boğaziçi Üniversitesi (İstanbul)-Genelkurmay Baskanligi
 Mehmet Totan-Selçuk Üniversitesi (Konya)-KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 Vedat KATIRCI--Hava Harp Okulu
 Rıdvan Özkerim-Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)-Biznet Bilişim Sistemleri