AB 2001 Akademik Bilişim Konferansı
Linux Sistem Yonetimi Kursu ve Linux Seminerlerine Kayıt Formu


Konferansin hemen oncesinde Linux Sistem yonetimi konusunda 2 gunluk bir kurs verilecektir. Konferans Persmebe Cuma gunleri olacak, kurs ise sali carsamba gunleri yapilacaktir. Konferans sirasinda Linux seminerleri de verilecektir. Kurs ve Seminerler kayıt olan herkese açıktır. Kayıt için bir ücret istenmemektedir. Kursta oncelik, ozellikle kamu ve universitelerde, bilgi islem birimlerinde calisan sistemci arkadaslara verilecektir.

Konferans sirasinda Linux seminerlerine katilmak isteyen arkadaslarin da formu doldurmalarini rica ediyoruz. Planlama acisindan bize yardimci olacaktir. Ek bilgi kismina gereksinim duydugunuz konulari yazabilirsiniz.

Katılımcıların konaklama ihtiyaçlarının karsılanmasında yerel komite yardımcı olacaktır. OMU ve Samsun'da yeterli miktarda konaklama olanagı vardır. Bunun dışındaki gereksinimleri katılımcılar kendileri karşılamalıdırlar.

Kurs ve Seminer hakkinda bilgi
Hem kursa hem seminerlere katilmak istiyorsaniz, formu iki kere doldurunuz; formu geri alarak, ve kurs/seminer secenegini degistirerek, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Kayitlar Bitmistir !

Lütfen + işaretli alanları mutlaka doldurunuz
  • Konferans oncesi kurs
  • Konferans ici seminerler
E-posta Adresiniz: +
       
Adınız Soyadınız: +
       
Çalıştığınız Kurum: +
       
Mesleğiniz/Göreviniz: +
       
Telefon numaranız:
+
Faks numaranız: +

Yazışma Adresi: +

Ek Bilgi/Yorum/Soru:


Görüş ve önerileriniz için  bilgi@ab.org.tr   ile iletişim kurunuz.