AB 03'ye Aktif katılım

Konferansa bildiri sunabilir, Panel, çalışma Grubu ve Eğitim semineri önerebilirsiniz. Bunlar için son başvuru tarihi 15 Ocak 2003'dir.

Bu yıl web temelli bir başvuru ve değerlendirme sistemine geçtik. Cyberchair yazılımını kullanıyoruz. Tüm başvurular webten yapılmak zorundadır . Webteki form bildiri/makale sunmak için tasarlanmıştır. Panel, Çalışma Grubu ve Egitim semineri önerenlerde aynı formu kullanacaktır. Sadece Notlar / Remark kısmında önerinin Panel, Çalışma Grubu veya Egitim Semineri oldugu belirtilmelidir.

Başvurular 2 aşamada yapılacaktır. İlk aşamada önerinin Başlıgı, öneri sahipleri ve Baglantı kişisinin tüm iletişim bilgileri istenmektedir. Baglantı kişisi tüm öneri ekibini Konferans yönetimine karşı temsil etmektedir. İlk başvuruda ascii olarak özet istenmektedir. Başvuru sorunsuz yapılınca yazılım bunu dogruluyacak, bir kopyasını saklayacak, ve baglantı kişisine bir kullanıcı adı ve şifre gönderecektir.

İkinci aşamada, bildiri tam metni webten yüklenecektir. Gönderilen kullanıcı adı ve şifre kullanılacaktır. PDF, PS, RichText, dvi ve doc formatlarından birinde tam metin yüklenmelidir. Egitim semineri vs için gerekli metinler bu aşamada yüklenebilir.

Şayet webteki aktif katılım sisteminde çözemediginiz problem olursa bilgi@ab.org.tr adresine yazınız!
Webten Aktif Katilim Sistemi