Akademik Bilişim 2012
1-4 Şubat 2012
Uşak Üniversitesi
UşakÜniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları bir araya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak, ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta Akademik Bilişim 2012 konferansı, bu yıl 1-3 Şubat tarihlerinde Uşak Üniversitesinde yapılacaktır. Konferansta davetli bildiriler, eğitim seminerleri ve yapılandırılmiş calışma grubu/açık oturum türü etkinlikler yapılacaktır. Konferans ilgili herkese açıktır; ve bu konularda katkı bekliyoruz.

Konferansın Ana KonularI:Eğitim Seminer Konuları


- Konferans dili Türkçe'dir. Yurt dışından gelen konuklar İngilizce konuşacaklardır.

- Davetli Bildiri: Akademik Bilişim konusunda son gelişmeleri, eğilimleri özetleyecek dinleyicilerin ufkunu açacak konuşmalar,

- Bildiri: Deneyimleri, kuramsal katkıları, yeni ve farklı uygulamaları anlatan kısa sunumlar

- Egitim semineri önerisi : Yeni teknolojiler veya çok ihtiyac duyulan konularda notlarla desteklenen tanıtıcı, pratik yönü olan seminerler

- Tartışma grubu/açık oturum önerisi : Karşılaşılan sorunlar, ortak çözüm arayışları, tecrübe paylaşımına yönelik, katılımcıların hazırlıklı olarak geldiği yapılandırılmış ortamlar.

- Tüm bildiriler ve sahiplerinin izni varsa eğitim seminerleri notları elektronik ortamda sunulacaktır.

- Bildiri özetleri, Tam Bildiri Metinleri ve Oturum önerileri 31 Aralık 2011 tarihine kadar openconf.ab.org.tr webinden gönderilmelidir. Tüm öneri yapacak kişilerin http://ab.org.tr/ab12/yazar.html Sayfasını dikkatle okumasını bekliyoruz.

- Konferansa sponsor aranmaktadir. Konferans alanı içinde Bilişim Fuarı açılacaktır. Sponsor olmak isteyenler bizimle temasa geçsinler.

-Konferansa katılmak isteyenlerin http://ab2012.usak.edu.tr/ adresindeki UÅŸak Üniversitesi webinde kayit olmaları, konaklama, ulaşım ve benzeri konular icin bu webi takip etmelerini bekliyoruz.

Her türlü iletişim icin:
bilgixy at ab dot org dot tr
http://ab.org.tr/