Akademik Bilişim 2016
3-5 Şubat 2016
Adnan Menderes Üniversitesi
Aydın

Konferansın Ana Konuları:Eğitim Seminer KonularıKatkı: - Bildiri özetleri, Tam Bildiri Metinleri ve Oturum önerileri 10 Kasım 2015 tarihine kadar http://openconf.ab.org.tr/ webinden gönderilmelidir. Tüm öneri yapacak kişilerin http://ab.org.tr/ab16/yazar.html Sayfasını dikkatle okumasını bekliyoruz. Konferans dili Türkçe'dir. Ayrı bir oturumda sunulmak üzere İngilizce bildiri başvuruları kabul edilecektir. Bu yurt dışından gelen konuklar için bir ayrılacaktır. Tüm bildiriler ve sahiplerinin izni varsa eğitim seminerleri notları elektronik ortamda sunulacaktır. Seçilmiş bildiriler Konferans kitapcığında basılacaktır.

- Davetli Bildiri: Akademik Bilişim konusunda son gelişmeleri, eğilimleri özetleyecek dinleyicilerin ufkunu aşacak konuşmalar,

- Bildiri: Deneyimleri, kuramsal katkıları, yeni ve farklı uygulamaları anlatan kısa sunumlar,

- Kısa Bildiri: 2-3 sayfalık kısa sunumlar

- Kurs : Konferans öncesi yapılan, tercihan 4 gün süren yoğun eğitimler

- Egitim semineri önerisi : Yeni teknolojiler veya çok ihtiyac duyulan konularda notlarla desteklenen tanıtıcı, pratik yönü olan seminerler

- Tartışma grubu/açık oturum önerisi : Karşılaşılan sorunlar, ortak çözüm arayışları, tecrübe paylaşımına yönelik, katılımcıların hazırlıklı olarak geldiği yapılandırılmış ortamlar.

- Konferansa sponsor aranmaktadir. Konferans alanı içinde Bilişim Fuarı açılacaktır. Sponsor olmak isteyenler bizimle temasa geçsinler.

-Konferansa katılmak isteyenlerin http://ab2016.adu.edu.tr/ adresindeki Adnan Menderes Üniversitesi webinde kayit olmaları, konaklama, ulaşım ve benzeri konular icin bu webi takip etmelerini bekliyoruz. Konferans öncesi kurslar için ab.org.tr izlenmelidir.

Her türlü iletişim icin:
bilgixy at ab dot org dot tr
http://ab.org.tr/