Paper 168

Generated: Tue Feb 17 20:10:06 2004

prev (167) overview next (169)

168 - TitleHASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ
AuthorsTemel Akgün, Akgün Bilgisayar Programlama ve Pazarlama LTD.ŞTİ.
PC MemberYes
Contact personHasan Kızıltan, hasank__at__akgunyazilim.com.tr, 462-3267475
Main Fields5. Medikal Bilişim
Other Main FieldsTIBBİ BİLİŞİM
Abstract + KeywordsÇok hızlı bir gelişme gösteren bilgisayar teknolojisi hastanelerde yeni bir ihtiyacı ortaya koymuştur. Kendilerine özel görevler yüklenmiş, saglık kuruluşları, en iyi hizmeti, en kısa sürede, hastalarını bilgilendirerek verme sırasında , bölümler arası bilgi akışının düzenli, esnek ve güvenilir olmasını istemektedirler. Yönetim bölümleri ise maliyet hesaplama, düzenli bilanço çıktıları, kurumlar ile ilgili hesapların düzenli tutulmasıyla geleceğe yönelik projeler yapmak istemektedirler. Kisaca "Faaliyetlerini sağlam, güvenilir, desteği güçlü hastane yazılımları ile kontrol etmek, izlemek ve işlemek."
Akgün Hastane yazılımı bu ihtiyaca cevap vermek ve her zaman için en iyi hastane otomasyon sistemi olmak amacı ile hazırlandı. Akgün Hastane Yazılımı çok kullanıcılı ortamlarda bir kullanım zorluğu getirmeyecek şekilde tasarlanmıstır. Sistem aynı anda bir çok kullanıcı tarafından kullanilabilir ve performansında herhangi bir azalma meydana gelmez.

Remarks

prev (167) overview next (169)

CyberChair Author: Richard van de Stadt  (Borbala Online Conference Services) Development supported by TRESE Copyright © by University of Twente